Titles you rated
EnemyRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5- Noise CancellationRated ★ 2.5
- Into the NightRated ★ 2.0
- Into the LightRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 1.5
Persian LessonsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
MimangRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 4.0