Movies
Ratings
602
The SubstanceRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 4.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
Hana and AliceRated ★ 4.0
CarnageRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5