Series
Ratings
51
Cowboy BebopRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 2.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0