Series
Ratings
115
QuanticoRated ★ 3.5
SupergirlRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Burn NoticeRated ★ 3.5
CalifornicationRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 2.5- BoschRated ★ 3.5
The BlacklistRated ★ 3.5
ChuckRated ★ 3.5- Cold CaseRated ★ 3.5
Major CrimesRated ★ 3.5
Major CrimesRated ★ 3.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 5Rated ★ 3.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 4Rated ★ 3.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 3Rated ★ 3.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 2Rated ★ 3.5
24 Live Another DayRated ★ 3.5
24Rated ★ 3.5
Major CrimesRated ★ 3.5