Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- One WinRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0