Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0- Good PartnerRated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0