Titles you rated
ScreamRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 3.5
将軍Rated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 4.0
The Coast GuardRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 3.5
InnocenceRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
ScoutRated ★ 4.0
The ExecutionerRated ★ 4.0
CollectorsRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0