Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
After LifeRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
We're the MillersRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Mid90sRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
The Way BackRated ★ 3.0
The Good LiarRated ★ 3.5
The MuleRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5