Movies
Ratings
154
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
2012Rated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.5