Movies
Ratings
219
FrankensteinRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Fantastic PlanetRated ★ 5.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0