Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
RevenantRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0