Titles you rated
LeonRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5