Titles you rated
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0