Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Into the Night Season 2Rated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 4.0- 냉면 랩소디Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0