Movies
Ratings
466
Tomb RaiderRated ★ 3.0
No Greater LoveRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Crush and BlushRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
JoyRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The CroodsRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
AlliedRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0