Movies
Ratings
1148
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 1.0
Primal FearRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Godzilla VS. KongRated ★ 3.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0