Titles you rated
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Racket BoysRated ★ 3.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.0
Mr. Villain's Day OffRated ★ 3.0
Kemono JihenRated ★ 2.5
DorohedoroRated ★ 5.0
ChiikawaRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5