Titles you rated
District 9Rated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 1.0
Art of FightingRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
I Am a HeroRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.0