Titles you rated
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
RomeRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0