Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Green LanternRated ★ 5.0
I, FrankensteinRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Legend of ZorroRated ★ 1.0
The Mask of ZorroRated ★ 2.0
Righteous TiesRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 5.0
The Yin-Yang MasterRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
xXxRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0