Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Love AffairRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 1.5
The Bourne IdentityRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 0.5
My Name Is KhanRated ★ 1.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 1.0