Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Beyond the BarRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
S LineRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Divorce InsuranceRated ★ 2.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Motel CaliforniaRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 2.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.0
The Potato LabRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5