Series
Ratings
24
Legal HighRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Heartless CityRated ★ 4.0