Movies
Ratings
105
The ThievesRated ★ 3.5
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
Crazy First LoveRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 2.0
Jenny, JunoRated ★ 1.5
TangledRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5