Titles you rated
The ShamelessRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0