Movies
Ratings
1258
Love UntangledRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Time TrapRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0