Movies
Ratings
54
Swing KidsRated ★ 0.5
SunflowerRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Space JamRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Prayers for BobbyRated ★ 2.0
SMOSH: The MovieRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Aachi and SsipakRated ★ 2.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.5