Movies
Ratings
287
Ex MachinaRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 3.0
Land of MineRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Take ShelterRated ★ 3.5
LifeRated ★ 2.0
Little EvilRated ★ 0.5
MindhuntersRated ★ 1.5
HelplessRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
MineRated ★ 1.0
Faces in the CrowdRated ★ 1.5
WantedRated ★ 3.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 1.5