Titles you rated
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Camping ClubRated ★ 4.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.5
A Dog of FlandersRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 2.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5