Movies
Ratings
307
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
The MistRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 1.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5