Titles you rated
Hear MeRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
King KongRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.5
ItRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5