Series
Ratings
35
My MisterRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0