Titles you rated
Nobody 2Rated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 0.5
FrankensteinRated ★ 5.0
To LiveRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
VertigoRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.5
Dumb MoneyRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
End of AnimalRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5