Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5