Series
Ratings
48
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5
Singles' InfernoRated ★ 3.0
Heart Signal Season 4Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.0