Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5- The PhantomRated ★ 3.0
Legend of the Galactic HeroesRated ★ 5.0- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 4.0
- The Irresponsible Captain TylorRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
Mrs. PepperpotRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: The Hidden One Year WarRated ★ 4.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0