Movies
Ratings
431
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5