Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 1.5
BurningRated ★ 1.5
Tune in for LoveRated ★ 1.0
The Best OfferRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 2.0
HuntRated ★ 2.5
MaggieRated ★ 4.0
SeaspiracyRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
The TableRated ★ 2.0
The ShamelessRated ★ 3.0