Titles you rated
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 5.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Fugitive BoysRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.5
Born to be a FlowerRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Log Horizon Season 2Rated ★ 4.5
In Another World with My SmartphoneRated ★ 5.0- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 0.5
Knights of SidoniaRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0