Movies
Ratings
215
Rules of DatingRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
The ClassRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Daddy Long LegsRated ★ 4.0
WindstruckRated ★ 4.0
The Naked KitchenRated ★ 3.0
AustraliaRated ★ 3.0
A Millionaire's First LoveRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0