Movies
Ratings
686
F1: The MovieRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- PilotRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5