Titles you rated
Mr. GoodbyeRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.5
Rules of LoveRated ★ 4.5
Six SiblingsRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
IRIS 2Rated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.5- Cross GameRated ★ 4.0
- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 5.0