Titles you rated
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
Mad UnicornRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Master of the HouseRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.0
AjinRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
PlutoRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5