Titles you rated
Tears in the AmazonRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Horror StoriesRated ★ 1.5
Ice AgeRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 1.0
MadagascarRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0