Movies
Ratings
116
V.I.P.Rated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
MissingRated ★ 5.0
Set It UpRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0