Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
SawRated ★ 1.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0