Titles you rated
Julie & JuliaRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 3.0
It's a Summer Film!Rated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 0.5
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
WeaponsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 5.0
A Story of YonosukeRated ★ 5.0
CluelessRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 2.5
Single8Rated ★ 3.5