Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0