Titles you rated
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.5