Titles you rated
- 경계의 린네Rated ★ 1.0
You're My PetRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 1.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
Angel EyesRated ★ 3.0- おせんRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Moorim SchoolRated ★ 0.5
HealerRated ★ 3.0
Mushi-ShiRated ★ 4.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
My Fair Princess 2Rated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 1.5- GokusenRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0
MaidsRated ★ 2.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Asuka High School March!Rated ★ 4.0